Siverek Tat Lokantası

Siverek Tat Lokantası, 1993 yılında Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde şu anki binasında kurulmuştur. Tat Lokantası Kurucusu Sayın Ramazan BAYLAN'dır. Kurulduğu günden bu yana Siverek ilçesinde en çok ziyaret edilen Lokanta ünvanını hiçbir zaman kaybetmedi.

Kullandığı et ve diğer malzemeler, her zaman en kaliteli ve temiz ürünlerden seçildi. Sayın Ramazan BAYLAN'ın bu konudaki hassasiyeti bilindiği için gelen müşteriler hiçbir zaman yemeğin malzemesi konusunda tereddüt yaşamamıştır. Lokantamıza giren et ve diğer malzemeler kurucumuz Sayın Ramazan BAYLAN tarafından bizzat incelenmektedir. Lokantamızca kullanılan Et, Siverek ilçesinin en temiz ve lezzetli etidir. Aynı şekilde tavuk eti de titizlikle incelenerek alımı yapılmakta, temizlik testleri sonucunda menülere girmektedir.
Tat Lokantası, 2016 yılında üst katını genişleterek salonunu büyütmüştür. 500 Metrekarelik Restaurant alanıyla Siverek ilçesinin en gözde mekanları arasında girmeyi başarmıştır.

Lokantamızı açık bulunduğu sürece boş bırakmayan siz değerli müşterilerimize, bizden maddi-manevi desteklerini esirgemeyen dostlarımıza buradan teşekkürü bir borç biliriz. Sizler sayesinde bugünlere gelmiş bulunmaktayız.

                                                                              Ramazan BAYLAN
                                                                        TAT Lokantası İmtiyaz Sahibi

-Siverek Tat Lokantası -

Siverek'te uzun yıllardır hizmet veren Tat Lokantasının ilk amacı; ziyaretçilerinin Damaklarında lezzetli tatlar bırakacak yemekler yapmak.
Lokantamız, Lezzetli menüleriyle, güler yüzlü personeliyle, dostane ortamların kurulduğu Siverek'in nadir yemak mekanlarından biridir.

"Damak'ta kalan lezzetli Tat"

Menülerimiz

Menülerimiz
Izgara ve Kebap Çeşitleri, Lahmacun ve Pide Çeşitleri ve Sulu Yemek Çeşitlerinden oluşan Birbirinden Lezzetli Zengin Yemek Menüsünü İnceleyebilirsiniz.

Paket Servis

Paket Servis
Ev ve İşyerlerine Paket Yemek Servisimiz Vardır. Alo Paket Servis: Telefon: (0414 553 00 02 Telefon-2: 0544 456 9007

Rezervasyon

Rezervasyon
Özel gün ve yemekli toplantılarınızda, sevdiklerinizle ve dostlarınızla güzel bir ortamda yemek için önceden Rezerve yaptırabilirsiniz.

Tat Lokantası İçin Ne Dediler ?

© Her Hakkı Saklıdır. 2024, Siverek Tat Lokantası
Adres: Hasan Çelebi Mahallesi Hürriyet Caddesi No:15 63600 Siverek/Şanlıurfa Türkiye

Tasarım - Kodlama

Adobe Ajans

Alo Sipariş Hattı
Her Zaman Bekleriz